Yeni Sosyalleşme Alanınız

Yeni Sosyalleşme Alanınız

admin     31 Ekim 2019     Genel     Merhaba dünya!     125 Defa Okundu

İletişim çağı akıllı cep telefonlarının yaygınlaşmasıyla altın çağını yaşıyor. Asosyallik ev içindeyken dahi sosyalleşmenin mümkün kılınmasıyla tarihe karışıyor. Evinizde, arabanızda ya da iş yerinizde telefonunuza indirdiğiniz mobilchat uygulamaları ile dünyanın bir ucundaki bir kişiyle arkadaş olabilmek mümkün, üstelik sunulan bu hizmet için para da ödemiyorsunuz. İntercom ağının nimetlerinden biri olan bu siteler yeni sosyalleşme alanınız.

Son yüzyılın hızlı teknolojik atakları bizlere hayal edemeyeceğimiz kadar geniş bir dünyaya erişme imkanı sundu. Aklımıza gelen herhangi bir konuda dilersek uzaklardaki yakın bir dostumuzla dilersek hiç tanımadığımız bir yabancıyla sohbet edebilir, onu kameralar aracılığıyla görebilir, sesli chat yapabilir,  ya da dilediğimiz kadar fotoğraf paylaşabiliriz.

Bir nesil için imkansız görünen bu mobilchat  site ve uygulamalarının bize sunduğu bu hizmetleri doğru şekilde kullanarak dünyamızı genişletebilir, kendimize yeni pencereler açma imkanı bulabiliriz. Sesli ya da yazılı iletiler ile daha farklı kültürler tanımak, yeni arkadaşlar edinmek ya da duygusal ilişkiler için kullanılabildiği gibi yeni bir dil öğrenmek için de chat uygulamaları çağımızın bir hediyesi.

.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  


Sen de Yorumla!


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!