Ücretsiz Chat Siteleri

Ücretsiz Chat Siteleri

admin     18 Şubat 2020     Genel     Merhaba dünya!     117 Defa Okundu

Teknolojinin ilerlemesi insanlara hem iyi yönde hem kötü yönde etki ederken her ne kadar insanlığımızı ve kişiler arasındaki sohbeti azaltmış olsa da artık çoğu birey intercom üzerinden konuşmalarını yapıyor. Hatta yüz yüze denilmesi gereken doğum günü, hal hatır sorma gibi konuşmaları dahi intercom üzerinden gerçekleşmektedir. Üstelik bunun için herhangi bir ücret ödemeye gerek yok, sahip olmanız gereken tek şey intercom.

Peki, ücretsiz chat siteleri nelerdir ve kayıt olunduğunda bizleri neler bekliyor olacak? Şimdi bunları ele alalım.

Ücretsiz Chat Siteleri Nelerdir?

Siber alem chat sitesi

Bu site uzun zaman faaliyet göstermekte olup  bünyesinde 16 milyon  üyeye yer vermektedir. Siteye giriş yaptığınızda basit bir şekilde kayıt oluşturarak sizde chat yapmaya başlayabilirsiniz.

Edarling chat sitesi

Bu chat sitesi daha çok hayat arkadaşı arayan, ciddi düşünen kişilerin tercih ettiği chat sitelerinden birisidir. Edarling sitesine üyelik tamamen ücretsizdir.  Sisteme kayıt olarak kıza zamanda arkadaşlıklar kurup chat yapmaya başlayabilirsiniz.

Badoo chat sitesi

Badoo sitesi yabancı bir site olmasına rağmen içerinde de çok sayıda Türkiye, den kayıt oluşturan kişiler var. Popüler chat sitelerinden biri olan Badoo sizlere yakın çevrenizde olan kişileri bulmanızda da yardımcı oluyor.

Şimdi ücretsiz chat siteleri hakkında bilgi sahibi olmuş oldunuz. Bunlara ek olarak İstanbul.com, Gayet.com, Pembepanjur.com ve Yonja.com gibi sitelere ücretsiz kayıt olarak intercom üzerinden sizde yeni kişiler tanışıp chat yapmaya başlayabilirsiniz.

.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  


Sen de Yorumla!


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!