Pasif Chat

Pasif Chat

admin     20 Aralık 2019     Genel     Merhaba dünya!     128 Defa Okundu

İntercom sitelerinde geliştirilen arkadaşlık ve sohbet siteleri için yeni kullanıcılar yer almaktadır. Çeşitli sohbet sitelerine kayıtlı olan pek çok kişi bu sitelerde farklı ortamlar kurmaktadır. Sohbet sitelerinde aktif ve pasif chat yapan kullanıcılar bulunmaktadır. Pasif chat gerçekleştiren kişiler diğer kullanıcılardan uzak yalnızca bir ya da iki kişiyle konuşan kişilerdir. Aynı zamanda sitenin güzelliklerinden yararlanmadan siteye nadir giren kişiler de site üzerinde pasif olarak adlandırılmaktadır.

Sohbet sitelerinde yer alan aktif kullanıcılar güncellemelerden her an haber almaktadır. Böylelikle site üzerinde kayıtlı olan yeni kullanıcılar ile tanışma imkânı bulmaktadırlar. Bu kişiler diğer pasif kullanıcıların yanı sıra site içerisinde daima yer alan kişilerdir. Pasif chat sitede ara sıra yer alan kişilerin gerçekleştirdikleri chat ortamıdır.

Aktif Kullanıcıların Sağladığı Faydalar

Siteye oldukça büyük katkısı olan aktif kullanıcılar site üzerinde yeni kişileri tanımada oldukça rahattırlar. Aktif kullanıcılar yeni kayıt olan diğer kullanıcılara sitenin faydalarından bahsederek onları siteye alıştırmaktadır. Böylelikle yeni insanlar arasında bir kaynaşma ve sohbet ortamı da site içerisinde sağlanmış olur.

.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  


Sen de Yorumla!


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!